1 2 3
  • home
  • mapa
  • kontakt
Pensjonat "Relax"

Pensjonat "Relax" to nowo wybudowany  dwupiętrowy budynek o wysokim standardzie oddany do eksploatacji w 2003 roku.  Obiekt położony jest   na malowniczym wzniesieniu w zacisznym zakątku miejscowości  Polańczyk, miejscowości nazywaną Perła Bieszczad. Czystość powietrza, oraz złagodzone wodami zalewu ostre górskie powietrze to tylko  jedne z nielicznych atutów tego miejsca. W zasięgu ręki znajdują się  tutaj góry, rzeki, jeziora, lasy, szlaki turystyczne, oraz trasy konne i rowerowe. Niewątpliwie największą zaletą  Pensjonatu jest jego bliskie sąsiedztwo z Jeziorem Solińskim, bo tylko zaledwie 50 m. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój podczas wypoczynku a bliskość jeziora sprawia, że jest to idealne miejsce  na wymarzony urlop, oraz stanowi doskonałą bazę wypadową w Bieszczady.

Na terenie Pensjonatu znajduje się sklep/bar. Można w nim nabyć świeże pieczywo, nabiał, napoje itp. Nie brakuje również ciepłych przekąsek jak hamburgery, zapiekanki, frytki czy hot-dogi.

W pobliżu obiektu  znajdują się liczne kąpieliska , wypożyczalnie sprzętu wodnego, liczne sklepy, bary, puby, restauracje. W Polańczyku, w okresie sezonu turystycznego organizowanych jest wiele imprez kulturalno-rozrywkowych, np. "Solińskie Lato", "Żeglarskie Szanty", czy "Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych", które z pewnością  umilą Państwa pobyt.

Serdecznie zapraszamy!
Zobacz galerięKontakt
Pensjonat RELAX
ul. św. Jana 17, 38-610 Polańczyk

tel. +48 691 679 620
mail. info@pensjonat-relax.eu